Digitalizace

Upravíme společné kabelové rozvody pro příjem pozemního i satelitního digitálního vysílání.

Servis a úprava STA-TKR pro digitální vysílání

Úprava pro příjem digitálního vysílání, která umožní každému nájemníkovi připojit si do účastnické zásuvky svůj settopbox obnáší: 1. v malých rozvodech výměnu TV antény, instalaci širokopásmového zesilovače. 2. ve větších rozvodech výměnu antény, instalaci kanálových zesilovačů pro každý digitální multiplex (MUX) 3. ve větších a starých rozvodech výměnu antény, instalaci konvertorů pro každý MUX a širokopásmového zesilovače. Tyto konvertory převedou přijímané digitální signály na nižší, takže ve starých koaxiálních kabelech mají daleko menší útlum. Tím se lze ve většině případů vyhnout celkové rekonstrukci STA, která je dost finančně náročná. V některých případech je třeba vyměnit staré účastnické zásuvky za nové.

Digitalizace STA ve společných rozvodech

Digitalizace SAT ve společných rozvodech

Připojením vlastního satelitního přijímače do každé účastnické zásuvky je možnost sledování programů až ze 4. družic. Je nutné mít nové kabelové rozvody - hvězdicový rozvod (každá účastnická zásuvka musí být připojena samostaným koax. kabelem do centrálního rozvaděče).

Digitální příjem CZ programů do STA (HDTV)

Digitální příjem CZ programů do STA - pozemní vysílání

V případě velkého bytového komplexu, kde není z technických důvodů možná úprava STA pro digitální příjem, je možné instalovat společný několikaprogramový digitální přijímač, který převede libovolný počet programů do analogového signálu, takže uživatel může sledovat TV vysílání i na starším televizoru bez settopboxu.

Neváhejte nás prosím kontaktovat, rádi vám při konzultaci vysvětlíme vše potřebné.

Kontakt

Elektro-TV-SAT
Albánská 16, 160 00 Praha 6


Mob.: 603 426 083
E-mail: eltvsat@volny.cz